ManşetYiyecekler

Çikolata ve Kahve Dolu 2 Gün

Bodrum’u Çikolata ve Kahve Kokusu Saracak

 

Bodrum Çikolata & Kahve Festival’i 30 Nisan- 1 Mayıs tarihler arasında Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Bodrum’un ilk Kahve & Çikolata Festivali 30 Nisan- 1 Mayıs 2022 tarihlerinde Oasis Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek. Bodrum ve Muğla’nın butik ve üretici çikolata-kahve markaları bu özel festival de ziyaretçileri ile buluşuyor.

Girişin ücretsiz olduğu festival boyunca Dj Vedat Sarı performansını sergilerken, katılımcıların ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtacakları stantlar, sektör öncülerinin ilham veren konuşmalarının bulunduğu paneller, Muğla Aşçılar Derneği ve Muğla Pastacılar Derneği’nin özel sunumları ile Şenay Gündüz Şef moderatörlüğünde workshoplar, tadımlar, çocuklara özel etkinlikler ve birçok aktivite ziyaretçileri bekliyor olacak. Oasis Alışveriş Merkezi’nde sadece büyükler değil, çocuklarda aileleri ile Festival’de eğlenceye ve çikolata doyacaklar.

Bodrum Çikolata& Kahve Festival’in yaratıcısı bodrumcitylife.com’un ortaklarından Gülay Ece Harmandaoğlu, katılımcı birçok firmanın piyasaya yeni sürdükleri ürünleri Çikolata & Kahve Festival’de ziyaretçilerle buluşturacağını söyleyerek şu bilgileri verdi: “Bodrum’da böyle bir festival yaptığımız için çok mutluyuz. Bodrum’u çikolata ve kahve kokusu saracak.  Özellikler Sosyal Sorumluluk projelerine önümüzdeki aylarda da farklı festivallerle yaparak ağırlık vereceğiz” dedi.

Festival’e destek olarak birçok sponsor da yer aldı

Festival’in Yücelen Hayvan Hastanesi ana sponsoru olurken, mekân sponsoru olarak ise Oasis Alışveriş Merkezi oldu.   Bodrum Belediyesi destekleri ile Bodrum’da ilk kez yapılma özelliği de taşıyacak olan Çikolata & Kahve Festival’i 2 gün sürecek.

Bodrum Hayvan Hakları Derneği yararına çekiliş yapılacak

Festival’in Sosyal Sorumluluk projesinde Bodrum Hayvan Hakları Derneği yararına yapılacak olan çekiliş de olacak. Çekilişe ürün desteği veren firmalar; Bordo Home, Vestel, Ayşe Arman “Sakaweja İyilik Kolyeleri”, In Forest Gocek, Karia Su, Akyarlar Kardeşler Restoran, Trata Meyhanesi, Alim Künefe, Turgutres Metin Çıngıloğlu, İnci Peynir, Ege Dans Grubu, Bodrum Cennet Kahve, Mussi Kahve, Santosha_atelier ve birçok firma yer alıyor. Çekilişin tüm geliri derneğe bağış yapılacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu