GündemHayatManşetSağlık

SMA lı Çocuklar İçin Çikolata Sattılar

Bodrum'da Örnek Dayanışma

Bodrum Toloman Otelin işletmecisi Gemi inşaat mühendisi Hüseyin Cem Köylü ve Finansal Danışman olan eşi Tuğçe Köylü bebekleri Velena ile beraber ailecek SMA’lı çocuklar için kendi yaptıkları çikolataları sattılar.
Kazandıkları tüm geliri SMA’ lı çocuklarla paylaştılar. Etkinliğe destek verenler arasında , Zeki Köylü , Süleyman Köylü , Royal Pastanesi sahibi Mustafa Gözüm, Nüfus Müdürü Ahmet Güner, Tırhandil Cup Başkanı İbrahim Bilen’in de bulunduğu öğrenildi.
Finans Danışmanı Tuğçe Köylü yaptığı açıklamada “Biz ailecek bu hafta sonu Sma’lı çocuklar için çikolata yapıp sattık, bütün gelirini onlara vereceğiz. Farkındalık yaratmak için bunu yaptık “ dedi.
La Pasion da düzenlenen ve iki gün boyunca devam eden etkinlikte kendi yaptıkları çikolataları satışa sunarak 4 bin lira gelir elde ettiklerini söyleyen Köylü çifti, 8 SMA lı çocuğa çocuğa beşer yüz lira göndererek destek olmaya çalıştıklarını ifade ettiler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu