ManşetTurizm

Bodrum Skal’da Genel Kurul Yapıldı

Mesut Durateymur ve yönetim kurulu ile yola devam

 

Bodrum Skal kulübü derneği olağan kurulu DTbH Bodrum Marina Vista Otel de yapıldı, genel kurul bir önceki dönem başkanı Mesut Durateymur ve yönetim kuruluna bir dönem daha görev yetkisi verdi. Açılış ve yoklama ardından divan kurulu başkanlığı yapan Ahmet Biçer, denetim ve faaliyet raporlarının okunması ardından tek liste ile yapılan seçimde oylamalar yapıldı . Yeniden Bodrum Skal Kulüp başkanı  seçilenDoublTreeby Hilton Bodrum Marina Vista Otel Genel Müdürü Mesut Durateymur üyelere teşekkkür ederek, pandemi ve salgının hızla artarak ilerlediği bu günlerde kulüp olarak daha sık bir araya gelme ve kulübümüzü geliştirmek ve büyütmek için çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

2022 – 2024 Skal Kulüp Bodrum Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu ;

Mesut Durateymur – Başkan

Hasan Hüseyin Fındık – Asbaşkan

Dilşat Alkan – Genel Sekreter

Barbaros Güneş – Sayman

Sinan Durukan – Üye

Hakan Gürsoy – Üye

Yiğit Girgin – Üye

SKAL NEDİR ?

SKAL, Dünya turizm profesyonellerinin küresel turizmi ve arkadaşlığı yaymaya çalıştığı uluslararası en yaygın ve en eski turizm sivil toplum örgütüdür. Bünyesinde, uluslararası seyahat ve turizm endüstrisindeki tüm sektörleri toplaması bakımından da Dünyada tektir. Skal toplam 99 ülkede 12839 turizm profesyonelini çatısı altında toplamıştır.

SKAL TÜRKİYE

Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Fethiye, Kapadokya, Alanya, Çukurova, Marmara, Eskişehir, Konya, Karadeniz ve Troya Kulüpleri olmak üzere toplam 17 kulüp ile 824 turizm profesyonelini çatısı altında toplamıştır.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro