HayatManşet

Bodrum’da Üzüntü Yaratan Ölümler

Zamansız Vefatlar İlçede Derin Üzüntü Yarattı

  Bodrum siyaset, iş ve sosyal hayatının tanınan iki ismi, tedavi gördükleri hastahanelerde aynı gün yaşama veda etti. Yaşar Kefeli ve Mükerrem Uyar’ın vefat haberleri sevenlerini üzdü. Her iki isim için de Perşembe günü cenaze töreni düzenlenecek. İlk vefat haberi iş insanı Yaşar Kefeli’den geldi. Geçtiğimiz yıllarda ANAP ve İYİ Parti’de siyaset yapan, Arda İzolasyon firması yönetim kurulu başkanı makine mühendisi Yaşar Kefeli, bu akşam saatlerinde uzun süredir kanser tedavisi gördüğü özel hastanede hayata tutunamayarak yaşama veda etti. Kefeli uzun süredir amansız hastalıkla mücadele ediyordu. Mimar Gül Kefeli ile evli olan Yaşar Kefeli’nin Erdem Arda ve Arman Bayça isimli iki oğlu ve 2 torunu var. Yaşar Kefeli için perşembe günü saat 14:30 Konacık Cenaze Müdürlüğü’nde cenaze namazı kılınacak. Kefeli’nin cenazesi vasiyeti üzerine memleketi Trabzon’un Sürmene ilçesine gönderilerek cuma günü Gültepe Mahallesi Kirazlık semtindeki aile mezarlığında toprağa verilecek.

MÜKERREM UYAR DA YAŞAMA TUTUNAMADI Günün ikinci vefat haberi ise CHP’nin önde gelen isimlerinden Mükerrem Uyar’dan geldi. 4 gün önce beyin kanaması geçiren ve İzmir’de tedavi altına alınan geçmiş dönem Muğla CHP İl Genel meclis üyesi Mükerrem Uyar, yoğun bakım ünitesinde vefat etti. Bodrum’da esnaflık yapan Mükerrem Uyar, 4 gün önce Bodrum’da beyin kanaması geçirmiş ve ambulansla Ege Üniversitesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümüne nakledilmişti. Dört gündür yoğun bakım ünitesinde durumu stabil olan Mükerrem Uyar, geçirdiği kalp krizi sonrası kurtarılamayarak yaşama veda etti. Geçmiş yıllarda Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Koordinatörlüğü de yapan Mükerrem Uyar evli ve biri kız, diğeri erkek 2 evlat sahibi idi. Mükerrem Uyar’ın cenazesinin perşembe öğle namazını müteakiben Bahçeyaka Köy Mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.   Kaynak: kenttv.net

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu