HayatManşet

 Şehit Polis Memuru İçin Kur’an-ı Kerim Okundu

Belediye Lokma Dağıttı

 

Bodrum’da, şüpheli kişileri takip eden polis ekibine silahla ateş edilmesi sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Ercan Yangöz için Kur’an-ı Kerim okundu, lokma dağıtıldı.

Bodrum Belediye Meydanı’ndaki Adliye Camisi önünde ikindi namazı sonrası gerçekleştirilen programa Bodrum Emniyet Müdürlüğünde görevli polisler, bazı motosiklet kulübü üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Tepecik Cami İmamı Yüksel Kılınçarslan tarafından burada şehit polis için dua edildi, Kur’an-ı Kerim okundu. Ardından Bodrum Belediyesi tarafından vatandaşlara lokma ikram edildi.

Bodrum’un Yahşi Mahallesi’nde 17 Haziran’da takip edilen otomobildeki şüphelilerin ateş açması sonucu yaralanan 2 polis memurundan Yangöz şehit olmuş, Abdulkadir Doğan hastaneye kaldırılmıştı.

Olayın ardından 4 kişi gözaltına alınmış, Muğla‘nın yanı sıra farklı illerde düzenlenen operasyonlarda da saldırıyla ilişkili oldukları öne sürülen 19 şüpheli yakalanmış, bu kişilerden 12’si tutuklanmıştı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu