GündemManşet

Vali Tavlı’dan Taziye Ziyareti

Muğla Valisi, KOM Şube Müdürlüğüne Ziyaret Etti

 

Muğla Valisi Orhan Tavlı, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Şehit Mehmet Kemal Coşar Ek Hizmet Binasında Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Mehmet Ali Çelenay’dan bilgiler alan Vali Orhan Tavlı, Menteşe ilçesi Karamehmet Mahallesinde bulunan Şehit Mehmet Kemal Coşar Ek Hizmet binasında hizmet veren Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele Şube Müdürlüğü, Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüklerini tek tek ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ziyarette emniyet müdürlüğü personeli ile de bir araya gelen Vali Orhan Tavlı, özverili çalışmalarından dolayı personele teşekkür ederek, Bodrum’da operasyondayken silahlı saldırı sonucu şehit düşen kahraman Polis Memurumuz Ercan Yangöz’e Allah’tan rahmet, ailesine, Polis Teşkilatımıza ve Aziz Milletimize başsağlığı dileğinde bulundu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu