EğitimGündemManşet

Personele İngilizce Kursu

Bodrum Belediyesi Personeline İngilizce Eğitimi

 

Bodrum Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Bodrum Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde görevli personellere İngilizce kursu verilmeye başlandı.  Bodrum’da yaşayan yabancı vatandaşlar ve tatil amacıyla Bodrum’u tercih eden yabancı turistlerle sağlıklı iletişim kurabilmek amacıyla düzenlenen ve  3 ay boyunca devam edecek olan eğitimler Merkez Turgutreis Ortaokulu’nda gerçekleştiriliyor.  Toplam 120 saat olması planlanan eğitim sonunda katılımcılara Bodrum Halk Eğitim Merkezi tarafından A1 İngilizce sertifikası verilecek.

Bodrum Belediyesi personeline yönelik gerçekleştirilen bu çalışmada, İngilizce Öğretmeni Saim Bozkurt, “Kursumuz yeni başladı. Bu kısa sürede baya bir yol kat ettik. Kursumuz 3 grup halinde gerçekleştirilmekte. Bu çalışma, belediye personelimizin sadece günlük hayatta kullanacağı yabancı dil ihtiyacına yönelik değil, aynı zamanda onların kişisel ve kültürel gelişimleri açısından da gerekli olan donanımı verecek. Şu anda güzel bir katılım var. Bu eğitimin düzenlenmesinde emeği geçen Bodrum Belediyesi ve Milas Belediyesi’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Çalışanların kişisel gelişimini desteklemek ve onların mesleki gelişimine katkıda bulunabilmek adına kurum için eğitimlerine devam eden Bodrum Belediyesi, vatandaşlara ve yabancı ziyaretçilere en iyi hizmet sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Eğitimler, pandemi koşulları göz önünde bulundurularak temizlik, maske ve mesafe kurallarına uygun bir şekilde gruplar halinde gerçekleştiriliyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu