GündemManşetSağlık

Tedavisi 50 Gün sürdü

Tedavi Sonrası Sağlığına Kavuştu

 

Judo, kuraş sporları hakemi, Hapkido Federasyonu ve Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, antrenör Ahmet Apaydın, yakalandığı yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) 50 günlük tedavi sonrası yendi.

Alınan bilgiye göre, Bodrum’da yaptırdığı Kovid-19 testi pozitif çıkan ve evinde izole edilen Apaydın, durumunun ağırlaşması üzerine ilçedeki özel bir hastaneye başvurdu. Apaydın, burada üç gün sonra yoğun bakıma alındı.

Durumunun kötüleşmesi üzerine entübe edilen Apaydın, sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine servise alındı. Eski judocu, hastalığa yakalandıktan 50 gün sonra testinin negatif çıkması üzerine hastaneden taburcu edildi.

Apaydın, yaptığı açıklamada, hastalığı sporculuğu sayesinde yendiğini belirterek, “Tedavimde bana destek veren doktorlarıma ve desteğini esirgemeyen Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu