AsayişGündemManşet

Başkan Aras’tan Saldırıya İlişkin Açıklama

Görev Yeri Değişikliği Nedeniyle Saldırmış

 

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Önder Batmaz ve Emel Çakaloğlu’na yönelik yapılan bıçaklı saldırıya ilişkin Belediye Başkanı Ahmet Aras açıklamada bulundu.

Sabah saatlerinde Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı Önder Batmaz’a bir belediye personeli tarafından bıçaklı saldırı girişiminde bulunuldu. Çıkan arbedede aralarında Başkan Yardımcıları Önder Batmaz ve Emel Çakaloğlu’nun da bulunduğu 3 kişi yaralanırken, şüpheli Kenan K. gözaltına alındı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, konu ile ilgili yaptığı açıklamada saldırının sebeplerini dile getirerek şunları söyledi;

“Görev değişikliği, disiplinsizlik sonucu aldığı bir ceza, bunlarla ilgili konular. Onun müsebbibi olarak arkadaşlarımızı görüp, direk onlarla bu şekilde münakaşaya girmesi ve bir saldırı. Bu kadar yani. Onun altında da başka bir şey yok. Olay bu. Arkadaşımızın psikolojisi de bozuk galiba biraz. Kendisi eski bir hükümlüdür. Buradan net ifade edeyim. Daha önce Turgutreis Belediyesi zamanında işe alınmış. Sonra Bodrum Belediyesi’nde devam etmiş. Kesinlikle de onun işten çıkarılması ile ilgili bizim şu ana kadar yaptığımız bir çalışma olmamış. Sadece ve sadece yaptığı görevle ilgili bir aksaklık görüldüyse gereken tedbirler alınmış ama bu olayı büyüterek sanki bütün belediye ona karşıymış, herkes onun düşmanıymış gibi bir tavra bürünüp maalesef böyle bir hareketi gerçekleştirmiş” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu