ÇevreGündemManşet

Karayolları Kenarlarına Atılan Çöpleri Topladı

Seyir Halindeki Araçlardan Atılan 240 Torba Atık Toplandı

 

Bodrum Belediyesi, kentin her bölgesinde temizlik seferberliğini sürdürüyor. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kez karayolları kenarlarına atılan çöpleri tek tek topladı.

Bodrum-Milas Karayolu Kaynar Mevkiinden itibaren Turgutreis’e kadar, Ortakent Kavşağından Yalıkavak girişine kadar olan geniş bir alanda sabah saatlerinde başlayan çalışma akşam saatlerine kadar sürüdü.

Belirtilen bölgede aralıklarla bırakılan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı temizlik görevlileri, seyir halindeki araçlardan atılan içecek kutuları, cam şişeler, maskeler, plastik ve kağıt atıklardan oluşan çöpleri tek tek topladı.

Özellikle Bodrum İlçe girişi olan ve Karayolları sorumluluk alanı içinde bulunan Kaynar Mevkiinin gidiş ve geliş istikametlerinde oluşan kötü görüntüler Belediye ekiplerinin özverili çalışması sonrası temizlendi. Toplanan 240 poşet dolusu atık Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı araçlarla bölgede alındı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
slot siteleri bahis siteleri hacklink