GündemHayatManşet

Taraftar Yardımları Yerine Ulaştı

Bodrum'dan Deprem bölgesine Uzanan Yardım Eli

 

Bodrum’da taraftar derneklerinin bir araya gelerek, İzmir’deki depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında toplanan yardımlar 3 araçla İzmir’e doğru yola çıktı.

İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde bir yandan arama kurtarma çalışmaları sürerken bir yandan da depremzedeler için yardım kampanyaları yürütülüyor. Bodrum’da da Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Göztepe taraftar dernekleri ile Bodrumspor’un 1931 Taraftarlar Derneği ile Asi Tayfa Grubu, İzmir’deki depremzedeler için yardım kampanyası başlatarak yardımda bulunmak isteyen vatandaşların, taraftar derneklerinin sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilecekleri bildirilmişti.

Yardım kampanyasına Altınordu ve Göztepe Bodrum futbol okulları ile UltrAslan Bodrum taraftar grubu da katıldı.

Toplanan yardımlar, bugün Belediye Meydanı’na getirildi. Özellikle ısıtıcı ve battaniyelerin çoğunlukta olduğu malzemeler arasında hijyen ve gıda malzemeleri, battaniye, yorgan da vardı.

Bodrum Belediyesi’ne ait 2 kamyonet ve Asi Tayfa’nın minibüsüne yüklenen yardımlar, İzmir’e doğru yola çıktı.
Öte yandan da Göztepe Bodrum Futbol Okulu organizasyonuyla bir kamyonet yardım toplanmıştı. O yardım da dün İzmir’e gönderildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu