GündemManşetSağlık

KORONAVİRÜS DENETİMLERİ SÜRÜYOR

Muğla Valisi Orhan Tavlı’nın koordinasyonunda Koronavirüs önlemlerine ilişkin genelgelerde belirtilen hususlar ile İl Hıfsızzıhha ve İl Pandemi Kurullarınca alınan kararlar gereği il genelinde yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde denetimler gerçekleştirildi.

Koronavirüs salgınıyla mücadelenin etkin bir şekilde sürdürülmesi için İçişleri Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda ülke genelinde olduğu gibi Muğla’da da oluşturulan ekipler tarafından ‘Sağlık için, hepimiz için’ mottosuyla vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu ortamlarda denetimler gerçekleştirildi.

Denetimler kapsamında esnafı ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, esnaf ve vatandaşlarla hem sohbet etti, hem de uyulması gereken tedbirler hakkında bilgiler verdi.

Gerekli tedbirleri alan esnaflar ile tedbirlere uyan vatandaşlara teşekkür eden Vali Orhan Tavlı salgınla mücadelede en etkin yolun tedbirlere uymak olduğunu da ifade etti.

Vali Orhan Tavlı, “Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirler ve belirlenen kurallar çerçevesinde vatandaşların ve işletmelerin kurallara en üst seviyede uymalarını sağlamak amacıyla il genelinde denetimler sürekli olarak devam edecektir” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu