AsayişGündemManşet

VALİ TAVLI, TRAFİK TEDBİRLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Kurban Bayramı tatili süresince İlimiz genelinde trafik akışının daha düzenli ve güvenli sağlanması amacıyla uygulanan trafik tedbirlerini yerinde denetledi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ile Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından ilin farklı noktalarında gerçekleştirilen uygulamalarda, araçlarında seyahat eden vatandaşlara kolonya, şeker ve karanfil dağıtılarak bayramları kutlandı. Ayrıca sürücülere gerekliği uyarılar yapılarak, yol güvenliği konusunda bilgilendirici broşürler dağıtıldı.

Vali Orhan Tavlı, bayram süresince yoğun mesai harcayarak vatandaşın can ve mal güvenliği için çalışan Polis ve Jandarma ekiplerine teşekkür etti.

Yapılan denetimde Vali Orhan Tavlı’ya, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu eşlik etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu