GündemMagazinManşet

COŞKUN SABAH’TAN SOSYAL MEDYA YASASINA DESTEK

 

Kurban Bayramının birinci gününde ünlü besteci Coşkun Sabah, Bardakçı Koyundaki bir Otelde sahne aldı.

Sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Coşkun Sabah “Biz her zaman halkla iç içeyiz. 1981 yılında da Coşkun Sabah vardı, 2020 yine Coşkun Sabah var. Allah’a çok şükür şarkılarımız yaşadıkça biz de yaşıyoruz. “Anılar”, “Aşığım Sana”, “Baharı Bekleyen Kumrular Gibi” şarkıları yaşadıkça biz olacağız ki bu şarkılar her daim yaşıyor. Dillerde olduğu müddetçe biz de varız.” dedi.

Gündem yaratan açıklamalarınız var, ne düşünüyorsunuz sorusuna Coşkun Sabah “Gayet normal bir babalık görüşü yaptım. Onu da saptırmışlar. Okumuyorum, ilgilenmiyorum. Ben üniversite okuyan bir kız babası olarak kızımın mayolu fotoğrafını instagram sayfasında herkese açık şekilde koymasını istemiyorum. Bundan doğal ne olabilir. Ben umursamıyorum bile. Sosyal medyada yazılanlar var. Ben yeni sosyal medya yasasını dört gözle bekliyorum. Yeni sosyal medya yasası hepsini mutsuz edecek. Sizin ne haddinize benim babalığımı sorgulayacaksın, ben sizin babalığınızı, adamlığınızı sorguluyor muyum? Benim hayat görüşümü, benim felsefemi eleştirebilir misiniz?” diyerek şöyle devam etti. “Ben normal Türk örf ve adetlerine uygun bir Türk babasıyım. Ben Türkiye’deki şartlara göre babalık yapıyorum. Türkiye’yi de çok iyi tanıyorum. Diyarbakırlıyım, onun için ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum, inanın ki ben bugün hiç sinirlenmedim.” diyerek çıkan haberlere açıklık getirdi. Kızınızın sizinle on gündür konuşmadığı tarzında haberler çıkıyor? sorusuna ise Sabah “Ben ona gönül koydum. Kızım yaptığı hatayı biliyor. Kızımın bana bir kızgınlığı yok.” sözlerini dile getirdi.

Besteleri ve ölümsüz eserleri ile Türk müziğinin en önemli sanatçıları arasında yer alan Coşkun Sabah, yüreklerde yer eden şarkılarıyla unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı.

İki saatlik konserini “Hatıram Olsun” parçası ile noktalayan Coşkun Sabah alkışlar eşliğinde sahneden indi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu