GündemMagazinManşet

AVŞAR KIZI BODRUM’DA SAHNELERE GERİ DÖNDÜ…

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, uzun bir aradan sonra Bodrum’da ki Bvs Bosphorus Otel içerisinde yer alan Günay Restaurant’da sahne aldı.

Sahneye Özlem Kaya imzalı bir elbise ile çıkan Avşar, repertuarında ağırlıkla Türk Sanat müziği şarkılarına yer verdi. Sahnedeki neşeli tavırları ve muhteşem performansıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Sahneyi izlemeye gelenler arasında Gonca Vuslateri, Cenk Eren, Alpay-Gaya Başaran, Ercan-Jale İşal, Sarp Yaman, Canan Yaka-Ergin Tanca, Murat Karaboa, Korhan-Demet Öniz ve Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu da vardı.

HÜLYA AVŞAR SAHNEDEN ALİŞAN’A GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ.

Beraber sahne alacakları ünlü türkücü Alişan’ın yaptığı kaza nedeniyle gelemediğini belirten Avşar, yakın arkadaşına geçmiş olsun dileklerini ileterek “Verilmiş Sadakaları varmış, gerçekten çok üzüldüm. Allah kimsenin başına böyle kötü ve üzücü bir durum vermesin” sözleriyle  üzüntüsünü dile getirdi.

GONCA VUSLATERİ “NE ÇEKTİN BE HÜLYA”

Konserinin sonlarına doğru sahnede dans eden Avşar, kendisinden roman havası oynamasını isteyen hayranına seslenerek “Ben roman oynamayı bilmiyorum aramızda Gonca Vuslateri var o gösterirse oynarız” diyerek güzel oyuncuyu sahneye davet etti. Avşar’ı kırmayarak sahneye çıkan Vuslateri, başarılı sanatçıyla birlikte karşılık roman havası oynayarak hünerlerini sergilediler. Roman havası oynadıktan sonra Gonca Vuslateri’ye takılarak “Bu nasıl yanmak Ne giydin de böyle yandın? Düşüncelerini Vasfiye teyze olsan bana şu anda hangi duygularla ne söylemek isterdin?” diyen Hülya Avşar, herkesi tebessüm ettirirken, Avşar kızının bu sözleri üzerine Gonca Vuslateri, eline mikrofonu alarak Vasfiye olsam şöyle derdim. “Dedikodu yaparken yandı be yavrum belli değil mi? Ne çektin be Hülya aman sende” diyerek salondaki herkesi kahkahaya boğdu.

Gonca Vuslateri’nin ardından Cenk Eren’i sahneye davet eden Avşar, beraber “Gülüm Benim” şarkısını söylediler.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Hülya Avşar, programını alkışlar eşliğinde noktaladı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu