AsayişEğitimGündemManşetSağlık

EMNİYETE YÜZ SİPERLİĞİ DESTEĞİ

Bodrum’da bir süre önce bazı okullar ile Bilim ve Sanat Merkezi’nde maske ve yüz siperliği üretimine başlanılmıştı. Üretilen siperliklerin bir kısmı, ilçedeki sağlık çalışanlarına teslim edildi. Bodrum Bilim ve Sanat Merkezi’nde üretilen 100 siperlikli maske ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz tarafından Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher’e teslim edildi.

Koronavirüs salgının yaşandığı şu günlerde, sağlık emekçilerinin ardından en fazla risk grubundaki mesleklerden birini icra eden güvenlik güçlerine yapılan destekten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher, Korkmaz’a bu anlamlı hareket nedeniyle teşekkür etti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz ise duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Bugün güzel bir amaç için buradayız. Okullarımız tarafından üretilen siperlikli maskelerimizin emniyet müdürlüğümüze teslim ediyoruz. Bu süreçte hem Bilim ve Sanat Merkezimiz olsun hem de Fahriye Ilıcak ve Bodrum Mesleki Teknik Anadolu Lisemiz ile Halk Eğitim’de siperlikli maske ve cerrahi maske üretiyoruz. Bunu da Bodrum’daki kuruluşlara dağıtıyoruz. Dağıtmaya da devam edeceğiz. Önümüzdeki süreçte bu tür çalışmalarımız devam edecek. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu