REKLAM ALANI

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

bilnet

BODRUM POLİSİNE 3 YENİ MOTOSİKLET

bodrum time
BODRUM POLİSİNE 3 YENİ MOTOSİKLET
289
25 Ocak 2020 - 17:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 3’ü Bodrum’a olmak üzere Muğla Emniyet Müdürlüğü bünyesine tahsis edilen yeni 18 adet trafik motosikleti, personele teslimi yapıldı.

Motosikletlerin teslimi için Bodrum’a gelen Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Bodrum kara yolu güzergahında uygulama noktalarını denetledi, trafik akışını takip etti.

Daha sonra Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edilen motosikletlerin teslimi için İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geldi. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Dilberoğlu, özellikle trafikte motor kullanan personelin kural ve kaidelere mutlak surette uymalarını istedi.

Motosiklet kullanırken kask takmanın önemine de değinen Süleyman Suvat Dilberoğlu “Motosiklet kullanan personel ve vatandaşlarımızın dikkat etmesi gereken en önemli konu kask takmaya özen göstermeleridir. Yaşanabilecek bir olumsuzlukta kask takmadan motosiklete binmek ölüme davetiye çıkarmak demektir. Bu kadar çok motorun kullanıldığı bir ilde motosikletli trafik ekiplerimizin çok büyük sorumlulukları var. Hem motosikletlerde kurallara uymayanları uyarmalısınız, hem de o arkadaşlarımızı eğitmelisiniz.” ifadelerini kullandı.

Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, kendisinin de bir motosiklet kullanıcısı olduğunun altını çizerek şunları dile getirdi:

“Ben de bir motosiklet kullanıcısı olarak diğer araç sürücülerinin motosiklet sürücülerine göstermeleri gereken saygıyı göstermediklerine maalesef şahit oluyorum. Duruşlarda, kalkışlarda, rampalarda yol verme anlamında trafikte seyrederken araç sürücülerimizin motosiklet sürücülerine karşı biraz daha duyarlı olmalarını istiyorum. Sayın bakanımızın ve Genel Müdürümüzün takdirleri ile gönderilen motorlar ile gücümüz bir misli daha arttı. Yüzde 20-25 oranında motosikletli kazaya karışan insanımız var. Bunda mutlaka bizlerin sorumluluğumuz olduğunu unutmayın.”

Diberoğlu, motosiklet tesliminin ardından Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher ile birlikte ilçede çeşitli ziyaretlerde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT

gaziantep escort