GündemManşetMekan

EN EĞLENCELİ YENİ YIL ETKİNLİKLERİ OASİS’TE!

“Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde her sene, çağdaş eğitime ve kadının el emeğine desteklemeyi amaçlayan, birbirinden seçkin tasarımlar ve el emeği ürünlerin rengarenk stantlarda satışa sunulduğu ‘Geleneksel Yılbaşı Şenliği’ bu sene,20-21-22 Aralık 2019 tarihleri arasında, 10.00-18.00 saatleri arasındaOasis Kapalı Otopark’ta gerçekleşecek. Yılbaşı etkinlikleri 29-30-31 Aralık 2019 tarihlerinde ise canlı müzik, sürpriz hediyeler ve yeni yıl temalı fotoğraf alanında noel baba ve noel anne buluşmaları ile devam edecek.”

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi tarafından, geleneksel olarak her yıl aralık ayında düzenlenenYılbaşı Şenliği, bu yıl 20-21-22 Aralık 2019 tarihlerinde, 10.00-18.00 saatleri arasında, Oasis Kapalı Otopark’tagerçekleşecek.Müzik eşliğinde, çeşitli stantlarda birbirinden seçkin tasarımlar ve el emeği ürünlerin sergilenip, satışa sunulacağı, dans gösterilerinin, yiyecek-içecek ve çikolata stantlarının da yer alacağı şenlik 3 gün boyunca devam edecek. Ziyaretçiler aynı zamanda, şenlik alanında bulunacak yılbaşı temalı fotoğraf alanında fotoğraflarını çektirebilecekler.

Yılbaşı etkinlikleri kapsamında ziyaretçiler, 29-30-31 Aralık 2019 tarihlerinde de canlı müzik, sürpriz hediyeler ve yeni yıl temalı fotoğraf alanında noel baba ve noel anne ile buluşarak yılbaşını eğlenceli bir şekilde karşılama fırsatı yakalayacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu