EkonomiGündemManşetMekan

YAPI MARKETTE YENİ BİR SOLUK

Yalıkavak’ta hizmet verecek Semiz Yapı Market, geniş bir davetli topluluğunun katılımıyla açıldı.

Semiz Yapı Market, ikinci şubesini Yalıkavak Dirmil Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde açtı. 1.350 metrekare kapalı alanı ve otoparkı bulunan işletme, ürün çeşitleri ve hizmet kalitesi ile de oldukça iddialı.

Yapı Marketin bugün gerçekleştirilen açılışına geniş bir davetli topluluğu katıldı. Canlı müzik dinletisinin de yapıldığı açılışta, davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Semiz Yapı Market kurucusu Yeter Semiz açılışta yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:
“Yaklaşık 15 yıldır Bodrum’da yapı uygulama firması olarak devam ettiğimiz aile şirketimizin ikinci şubesini açıyoruz. Yalıkavak’ta böyle bir yapı markete ihtiyaç olduğunu biliyorduk. Buraya bir yapı market açmaya karar verdik. Yalıkavak ve Bodrum’a hayırlı olmasını diliyorum. Açılışa gelen bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Burası yaklaşık 1.350 metrekare kapalı alanı olan bir yer. Yola cepheli, otoparkı olan güzel bir mekan. Konumu çok iyi. Burada çok sayıda yenilik var. Marketimizde yaklaşık 10 bin çeşit hırdavat ürünleri var, müşterilerimiz aradıkları herşeyi burada bulabilecekler” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu