REKLAM ALANI

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

bilnet

İNŞAATIN DEVAMI İÇİN YASAL SÜREÇ BEKLENİYOR…

bodrum time
İNŞAATIN DEVAMI İÇİN YASAL SÜREÇ BEKLENİYOR…
1.284
09 Temmuz 2019 - 7:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bir süredir inşaatı duran Bodrum Devlet Hastanesi inşaatı ile ilgili olarak Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. İskender GENÇER imzalı bir basın açıklaması yapıldı.

Son günlerde ulusal basında da sıkça yer alan konu hakkında şu bilgilere yer verildi:

“Konacık mahallesinde  150 yataklı Devlet Hastanesi yapım işi için 01.02.2016 tarihinde Sağlık Bakanlığımız yapım ihalesine çıkarak DİY-MAR İNŞ.SAN.TİC.LTD ŞTİ ile 21.04.2016 tarihinde sözleşme imzalamış ve 06.01.2017 tarihinde söz konusu firmaya yer teslimi yapılarak inşaata başlamıştır. Son günlerde basında yapılan  haberlerde  bahsedildiği üzere İnşaatımızın TOKİ ile hiçbir  bağlantısı bulunmamaktadır  yüklenici firma DİY-MAR İNŞ.SAN.TİC.LTD ŞTİ dir.

Söz konusu yüklenici firma çeşitli sebeplerden dolayı inşaatın tavsiyesi için Sağlık Bakanlığına başvurmuş olup Sağlık Bakanlığı firmanın bu talebini Maliye Bakanlığına iletmiştir. Maliye Bakanlığından cevap beklenmektedir. Tasfiye kararı olumlu yada olumsuz açıklandıktan sonra inşaatın yapımına devam edilecektir Haberlerde yazıldığı üzere inşaatımız çürümeye terk edilmemiştir yasal süreç beklenmektedir.

08.07.2019 tarihinde Bodrum Kaymakamlığında; Muğla İl Sağlık Müdürlüğü, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü, Aydem, ve Bodrum Belediyesi yetkililerinin katıldığı Yapımı tamamlanacak olan Bodrum 150 yataklı Devlet Hastanesi inşaatının altyapı, bağlantı yolu ve enerji nakil hatlarıyla ilgili problemlerinin çözümüne yönelik kararlar alınarak kurumlar arası görev paylaşımı yapılmıştır.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT

gaziantep escort