GündemKültür SanatManşet

RESİM EVİ’NDEN 17.SERGİ

2002 yılında kurulan Resim Evi Bodrum, 17. sergisini Bodrum Ticaret Odası’nda açıldı.

Bodrum Ticaret Odası Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen açılış etkinliğine çok sayıda sanatsever katıldı. Solo ve karma sergilerini yurtiçi ve yurtdışında izleyicilerine sunan Bodrum Resim Evi’nin 10 üyesi, yaklaşık 100 resmi, sergide sanatseverlerle buluşturdu.

Kolajdan minyatüre kadar çeşitli tekniklerle kendilerini ifade eden sanatçıların çalışmaları katılımcıların beğenisini kazandı.

Çarşı Mahallesindeki faaliyet gösteren Resim Evi Bodrum sanatçılarından Gülsen Giz, sergi ile ilgili yaptığı açıklamada şunları sile getirdi:

“Bu sergi bizim her yıl düzenlediğimiz atölye sergisi. Burada 70 tane büyük eser var. Ayrıca 30 tane de küçük eserler var. Yani 100’ yakın eser var. Genellikle yağlı boya ve akrilikle yapılan çalışmalar. 4 tane de cam eserimiz var. Bunlar bizim bir yıllık çalışmalarımızdan seçme eserler. Resim Evi’nde haftada 3 gün çalışıyoruz. Eğitimlerimiz de oluyor.”

Sergi, 21 Haziran tarihine kadar açık kalacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu