AsayişGündemManşet

TEKNESİ ÇALINAN MUHTAR SİTEM ETTİ…


Koyunbaba Halk Plajı’ndan teknesi çalınan mahalle muhtarı Yılmaz Çinçik, sosyal medyadan dile getirdiği tepkisinde “Çalmana gerek yoktu. İsteseydin beraber gezerdik” ifadelerini kullandı.

Koyunbaba Mahallesi Muhtarı Yılmaz Çinçik’in 3.75 boyundaki teknesi, kimliği henüz belirsiz kişi veya kişilerce Koyunbaba Halk Plajı’ndan çalındı. Durumu öğrenen Yılmaz Çinçik, jandarmaya başvurdu. Ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Muhtar, “3,75 boyunda beyaz renkte teknem, Koyunbaba halk plajından bugün öğlen saatlerinde çalınmıştır. Gören ya da duyanların tarafıma ya da jandarmaya haber vermeleri rica olunur. Çalan sivri zekalı arkadaş, çalmana gerek yoktu. İsteseydin beraber gezerdik” dedi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Yılmaz Çinçik, “Sabah saatlerinde sahilde yürüyüş yaptım. Tekne yerindeydi. Öğleden sonra bir telefon geldi, teknemin yerinde olmadığını öğrendim. Hemen jandarmaya başvurdum. Araştırıyorlar. Ama bizim mahallede MOBESE kameraları yetersiz. Arttırılması gerekiyor” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu