GündemManşetSiyaset

DR.HIDIR’DAN MSKÜ ÖĞRENCILERINE SABAH ÇORBASI

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi C Kapısı’nda öğrencilere sabah çorbası ikram etti.

Sabah mahmurluğunda  Dr.Hıdır’ı ve elinde çorba kasesini gören öğrenciler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Dr.Hıdır, çorba dağıtımının sadece bu hafta değil önümüzdeki hafta da süreceğini belirterek,  hafta içi 5 gün boyunca sabahları olacağını duyurdu.

Sabah erken saatte dersi olan öğrencilerin çoğunun kahvaltı yapacak vakti bulamadığı dile getiren Dr.Hıdır “kahvaltı muhakkak her  yaştaki insanımız için önemli. Ancak öğrenciler için  çok daha önemli, Muğla’nın kodlarında paylaşmak var. Daha önceleri yapılan fakat birdenbire vazgeçilen uygulama bizler için oldukça değerli. Göreve gelmemiz halinde öğrencilere sözümüz olsun, hafta içi her sabah, sabah çorbaları Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından dağıtılacak. Bugün “ikram” diyoruz. 1 Nisan’dan itibaren inşaallah belediyenin,gönül belediyeciliginin bir gereği, bir ödevi diyeceğiz.” Ifadelerini kullandı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu