GündemManşetSpor

8.KEZ SAHADAYDILAR…

Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvasının 8.’si, 80 sporcunun katılıyla Bodrum’da yapıldı. Turnuva sonunda dereceye girenlere ödülleri verildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Bodrum Golf Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası’nda Bodrum ve Muğla’nın yanı sıra, İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir’den 80 sporcu mücadele etti.

Ortakent – Yahşi Mahallesi’ndeki Bodrum Golf Kulübü’nde gerçekleştirilen turnuva çekişmeli geçti. Turnuva sonunda dereceye girenlere The Marmara Bodrum’da düzenlenen ödül töreniyle ödülleri verildi.

Organizasyon hakkında Kent Haber’e konuşan Bodrum Golf Kulübü Genel Müdürü Caner Tuna, “Ben The Marmara Otel’e teşekkür ediyorum. Ellerinden gelen tüm imkanlarıyla bu turnuvayı düzenledik. Burada Ankara, İstanbul, Antalya’dan gelen misafirlerimizi Bodrum’da ağırladık. Havanın güzelliği de bize büyük bir avantaj sağladı. 80 sporcumuz mücadele etti. Her sene Mart ayının ilk haftası düzenlediğimiz organizasyonu umarım ki önümüzdeki yıllarda da devam ettiririz.” diye konuştu.

Kadınlar kaptanı Oya Dağlı ise turnuvanın çok güzel geçtiğini ifade ederek, “Şansımıza hava da çok güzeldi. Arkadaşlarımızın tümü katkıda bulundular. El emeği ile bazı şeyler de hazırlayıp turnuvada misafirlerimize sunduk. Güzel bir katılım sayısı elde ettik.” dedi.

The Marmara Bodrum Müdürü Nedim Albayrak da turnuvaya eşlik etmekten büyük memnuniyet duyduklarını dile getirerek “Elimizden geldiğince bu konuda destek olmaya çalışıyoruz. Katkıda bulunduğumuz için mutluyuz. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.” şeklinde konuştu.

Turnuvada longest drive ödülünü Zeynep Çelikoğlu, nearest to pin öüdlünü Gülay Dora aldı. Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası Kadınlar A kategorisi birincisi Arzu Narin, B kategorisi birincisi Nesteren Önür, C kategorisi birincisi ise Eda Kutay oldu.

Organizasyonda erkekler de 2 kategoride mücadele etti. Erkekler A kategorisi birincisi Serdar Dağıstan olurken, B kategorisi birincisi Sidar Yalçınkaya oldu.

Ödül töreni sonunda turnuva anısına pasta kesildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu