bodrum time

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

ant yapi

MUTLU YAŞAM SOHBETLERİ OASİS’TE DEVAM EDİYOR!

bodrum time
MUTLU YAŞAM SOHBETLERİ OASİS’TE DEVAM EDİYOR!
67
01 Mart 2019 - 13:54
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, mart ayı boyunca her cumartesi günü ‘Mutlu Yaşam Sohbetleri’ devam ediyor.

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi ‘Mutlu Yaşam Sohbetleri’ mart ayında da devam ediyor. Göz sağlığı, çocuk sağlığı ve psikoloji gibi birçok konu uzman kişiler tarafından irdelenecek ve profesyonel anlatımla birlikte ziyaretçiler, merak ettiklerini sorabilme fırsatı yakalayacak.

Sohbetler, 2 Mart 2019 Cumartesi günü Amerikan Hastanesi Göz Doktoru Dr.Hasan Azizağaoğlu sunumu ile ‘Göz Hastalıkları’ konusu ile başlayacak, 9 Mart 2019 Cumartesi günü Uzm. Klinik Psikolog ve Psikoterapist Bihter Merey sunumu ile ‘Mutsuzluğu Yenmek’, 16 Mart 2019 Cumartesi günü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Tuna Gül Han sunumu ile ‘Çocuklarda Solunum Yolu Hastalıkları’, 23 Mart 2019 Cumartesi günü Etkili Anne Baba Eğitimcisi – Kişisel ve Kurumsal Gelişim Koçu Ece Sezer sunumu ile ‘Çocuğumu Keşfediyorum: Hepimiz’, 30 Mart 2019 Cumartesi günü Uzm.Dr.Demet Danki Erken sunumu ile ‘Annelik ve Kaygı’ konuları üzerine gerçekleşecek. Sohbetlere katılım sağlayan 3 kişiye, çekiliş ile uzmanlar tarafından hediyeler verilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT