GündemManşetSiyaset

HALİL İBRAHİM KAYNAR’IN İTİRAZI KABUL EDİLDİ

Bodrum İlçe Seçim Kurulu Kararı’na yapılan bir itiraz üzerine belediye başkan adaylığı düşen Halil İbrahim Kaynar, karara Yüksek Seçim Kurulu (YSK) nezdinde itirazda bulundu. YSK itirazı haklı buldu ve Halil İbrahim Kaynar’ın Bodrum Belediye Başkan adaylığı kabul edildi.

Demokrat Parti’den (DP) Belediye Başkan adayı olan Halil İbrahim Kaynar’ın adaylığına Bodrum İlçe Seçim Kurulu’nda itiraz edilmişti. Kurul itirazı değerlendirerek Kaynar’ın başkan adaylığını düşürmüştü. Muğla İl Seçim Kurulu’nun da Bodrum Seçim Kurulu’nun kararını onaylamasının ardından Halil İbrahim Kaynar avukatları vasıtasıyla YSK’ya başvurdu. Kaynar’ın başvurusunu onaylayan YSK, Halil İbrahim Kaynar’ın Bodrum Belediye Başkan adayı olmasını kabul etti. Karara çok sevindiğini belirten DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar her zaman hukuka güvendiğini ve içinin hep çok rahat olduğunu belirterek; “Biz çalışmalarımıza hiç ara vermedik. Her gün vatandaşlarımızla buluştuk, projelerimizi, yapacaklarımızı anlattık. YSK’nın itirazımızı kabul etmesi bizi daha da kamçıladı. Şimdi daha büyük bir şevkle Bodrum için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu