GündemManşetSiyaset

SARUHAN:”BİZ HEMŞEHRİYİZ, BODRUM BİZİM HER ŞEYİMİZ…”

CHP’den Bodrum Belediye Başkan adayı olarak seçim çalışmalarını sürdüren Mustafa Saruhan bugün DP ‘den Muğla Belediye başkan adayı olan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’ u makamında , çalışan personeli ise yerlerinde ziyaret etti.

CHP’nin Bodrum Belediye Başkan adayı Mustafa Saruhan meclis üyesi Özden Baysal ile birlikte   bu gün Borum Belediye personelini çalıştığı makamlarda ve yerlerinde ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti. Saruhan ile belediye çalışanları arasında sıcak görüşmeler oldu, şakalar yapıldı. Personel Saruhan’a başarılar diledi. Hatıra fotoğrafı çektirdi.

SARUHAN’IN BODRUM’A EN İYİ HİZMETİ VERECEĞİNE İNANIYORUM

Saruhan ardından Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’ u makamında ziyaret etti başarılar diledi. Kocadon ve Saruhan arasında sıcak görüşmeler yaşandı. Kocadon yaptığı açıklamada, Saruhan  ile 10 yıldır birlikte çalışıyoruz, değer ve önem verdiğim bir kişi, zorlu bir yola girdi, Bodrumumuza elinden gelen tüm gayretiyle hizmet edeceğine inanıyorum, kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu