bodrum time

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

ant yapı

SEYİR TEPELERİ ÇÖP ALANI DEĞİLDİR…

bodrum time
SEYİR TEPELERİ ÇÖP ALANI DEĞİLDİR…
19
30 Aralık 2018 - 17:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bodrum Yarımadasında manzaraya hakim seyir tepelerinin çevrelerinde vatandaşlarca atılan çöpler kötü görüntü oluşturmaya devam ediyor. 

Bitez ile Ortakent Mahalleleri arasında bulunan, Ali Kelle Ormanı yada Dilek Tepesi olarak bilinen bölgede manzarası nedeniyle en çok ziyaret edilen manzarası güzel bölgelerden biri. Bu bölgeye gelenlerin manzara seyrederken yanlarında getirdikleri yiyecek ve içecekleri tüketebilmeleri için piknik masalarınında bulunduğu yaklaşık 100 metrelik alanın manzaraya bakan kısmından atılan çöpler öbekler halinde kötü görüntü oluşturuyor. Bölgeye belediye ekiplerince çöp konteynırınında konulduğu görülürken, duyarsız vatandaşların çöplerini konteynır yerine aşağıya attığı görülüyor. Son yıllarda artan nüfus ile birlikte Bodrum’da doğal kalan bu tür bölgelerde çevreye atılan atıkların çokluğu her geçen gün artıyor.

Belediye ekipleri bazı bölgelerde düzenli temizlik çalışması yapsada, duyarsız vatandaşların attığı çöpler doğaya zarar vermeye devam ediyor. 
Özellikle dik yamaçlarda olan bunun gibi yerlerde temizlik çalışması yapmakta zor oluyor. Yetkililker ve doğa severler ise vatandaşların bu konularda biraz daha duyarlı olmasını istiyor. 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT