EkonomiGündemManşetTurizm

TÜRSAB’IN İLK KONUĞU BESİAD OLDU…

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Bölge Temsil Kurulu(BTK), her ay gerçekleştireceği aylık sohbet kahvaltısının ilkini gerçekleştirdi.

TÜRSAB Bodrum BTK Başkanı Yüksel Aslan’ın ev sahipliğinde, Eskiceshme Hotel’de Bodrum Esnaf ve Sanayici İşadamları Derneği (BESİAD) 10. Dönem başkan ve yönetim kurulu ile gerçekleşen aylık sohbet kahvaltısında konu Bodrum ve ülke turizmi oldu.

TÜRSAB Bodrum BTK Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Aslan, başkan yardımcısı Barbaros Güneş, yönetim kurulu üyeleri Rukiye Dengiz, Gönül Bıdık, Mehmet Fakkusoğlu, Hafize Dilek Öz ve Cumhur Kısa’nın ev sahibi olarak hazır bulundukları kahvaltıda, BESİAD Yönetiminden Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kaplan, yönetim kurulu üyeleri Murat Oğan, Ferdun Sezgin, Kamil Küsülü, Serkan Devecioğlu, Murat Özkaya ve Mustafa Özçetin katıldı.

Toplantıyla ilgili bir açıklama yapan TÜRSAB Bodrum BTK Yönetim Kurulu başkanı Yüksel Aslan, yeni devraldıkları yönetimle birlikte TÜRSAB Bodrum BTK olarak, her ay geleneksel hale getirecekleri aylık sohbet kahvaltılarıyla, Bodrum’da görev yapan  STK’lara, TÜRSAB Bodrum BTK’nın faaliyet ve işleyişi hakkında bilgi vererek, Bodrum’da STK’lar ve yöneticiler ile bir araya gelerek, Bodrum’un nabzını tutmayı hedeflediklerini belirtti.

BESİAD 10. Dönem yönetim kurulu üyeleri ile yaptıkları sohbet kahvaltısını da değerlendiren Aslan, “Bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz bu toplantının geleneksel hale gelmesi için elimizden geleni yapacağız. Bodrum’da görev yapan sivil toplum kuruluşlarının birbirleri ile iletişiminin sürdürülmesinin Bodrum’a, Bodrum’da görev yapan meslek topluluklarına her zaman faydası olacağı kanaatindeyiz. Bugün gerçekleştirdiğimiz toplantımızda BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerini ağırladık. Bodrum iş hayatını ve Bodrum Turizmini değerlendirdiğimiz bu kahvaltıya katılımlarından dolayı hepsine teşekkür ederiz.” Açıklamasında bulundu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu