AsayişGündemManşet

BOĞAZİÇİ JANDARMA KARAKOLU TÖRENLE AÇILDI

Muğla Valisi Esengül Civelek, Milas İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı hizmet binasının açılış programına katıldı.

Programa Vali Esengül Civelek, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Milas Kaymakamı Eren Arslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve ilçe protokolü katıldı.

Karakol Hizmet Binasının açılışında konuşan Vali Civelek “Bugün emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin korunması için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan jandarma teşkilatımızın özellikle yaz aylarında nüfus artışı yaşanan bu bölgede ihtiyaç duyduğu karakol komutanlığı hizmet binasının açılış töreninde bir aradayız.”

Teşkilatın açılan hizmet binası ile bundan böyle görev ve yetkilerini daha hızlı daha etkin ve daha verimli bir şekilde yerine getireceğini belirten Vali Civelek “Valiliğimiz Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığınca yaptırılan karakol hizmet binamızın gerçekleştirilme sürecinde destek katkı sağlayan tüm taraflara teşekkür ediyor, Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı hizmet binasının hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Konuşmanın ardından karakol hizmet binasının açılış kurdelesi Vali Civelek ve diğer protokol üyeleri tarafından kesildi. Daha sonra karakol hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Civelek, günün anısına karakol binasının bahçesine zeytin ağacı dikti.

Milas ilçesi Boğaziçi mahallesinde Muğla Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığınca inşaatı yaptırılan Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığının sorumluluğunda yaz aylarında nüfus yoğunluğu artan Boğaziçi, Meşelik ve Dörttepe mahalleleri bulunmaktadır.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu