GündemKültür SanatManşet

İKİZLER BABALARININ İZİNDE…

SONY DSC

45 Yıldır müziğini içinde yaşatan Gürdal Karagöz geçtiğimiz günlerde ikiz kızları Sena ve Nisa ile Oasis Jasmin Art’a gelen misafirlere mini bir konser verdi…

Bu güne kadar Piyano; saz ud, zurna, ney, darbuka, kanun gibi enstrümanlarla zaman zaman hüzünlü zaman zaman da hareketli ezgiler çalan, baba Gürdal Karagöz, kızlarının da kendisi gibi müziğe meraklı olmalarından büyük mutluluk duyduğunu söyledi
Mariah Carey’in “My All” isimli parçasını piyanoda Gürdal Karagöz’ün çalmasıyla büyük bir performans sergileyen Nisa ve Sena’yı çevreden dinlemeye gelenler beğeni ile alkışladı.

Nişantaşı Anadolu lisesinde okuyan ikizlerden Sena Karagöz Pilot olmak isterken, Nisa Karagöz Uluslararası hukuk okumak istediğini ama müziğe de ara vermeyeceklerini de dile getirdi.
Fizzy’e iki kez katılan kardeşler, bir sonraki yarışmalara katılacaklarını belirterek,  yine derece almak için mücadele edeceğiz dediler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu