GündemKültür SanatManşet

SANAT ENGEL TANIMAZ…

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi ile birlikte düzenlediği “Bodrum Temalı Hediyelik Eşya Tasarım Yarışması” Ödül Töreni ve Sergi açılışı gerçekleşti.

Düzenlenen bu Ulusal yarışmada başta Çağdaş Holding A.Ş. olmak üzere Anadolu Vakfı, D-Marin Turgutreis, Bodrunners, Turgutreis Lions Kulübü sponsor olarak Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na destek verdiler.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi – Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlilerinin Jüri olarak oy verdiği yarışma ile Bodrum’un yerel sanatçılarıyla birlikte, çeşitli Üniversitelerden Akademisyenlerin ve farklı disiplinlerden sanatçıların katılımı amaçlanmış olup Engelli Bireylere engelsiz bir yaşam için farkındalık projelerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, Sanatın engel tanımadığı dünyalar yaratan öğrencileri ile gurur duyduğunu belirtti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu