GündemManşetSpor

GELENEKSEL TURNUVA ÖZEL SPORCULARIN MAÇIYLA BAŞLADI

“Çocuklar Top Oynasın” sloganı ile 21-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen “Bodrum Sokak Basketbolu Turnuvası” özel sporcuların maçı ile başladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Fege Basketbol Okulları tarafından Gümbet Dolgu Alanı’nda organize edilen turnuvada, 11 ve 14 yaş olmak üzere iki kategoride 16 takım mücadele ediyor. Turnuvanın ilk maçında ise Bodrum Belediyesi Bodrumspor Özel Sporcular Basketbol Takımı mücadele etti.

Turnuva sorumlularından Ertuğrul Karaca, “Çocuklar spor yapsın diye böyle bir turnuva organize ettik. Bodrum’da basketbolu geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Destek verenlere teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Özel Sporcular Basketbol Takımı Ayten Özhan Yılmaz, özel sporcuların her alanda faaliyet gösterebilmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek şunları dile getirdi:

“Turnuvaya diğer branşlarda da faaliyet gösteren özel sporcularımız katılıyor. Amacımız onların her alanda olduklarını hissetmelerini, sosyalleşmelerini sağlamak. O yüzden bu turnuvaya katılmalktan dolayı çok mutluyuz. Özel sporcularımız Bodrum için önemli bir kazanımdır. Onların sanat, spor, müzik ve diğer alanlarda yer alması için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.”

İki gün sürecek turnuva sonunda dereceye girenlere ödülleri verilecek.

 

Haber: Hamdi Yörür

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu