AsayişGündemManşet

EŞ ZAMANLI OPERASYONDA YAKALANMIŞLARDI…

Bodrum, Aydın ve İzmir’de düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda, Bodrum’da piyasaya uyuşturucu madde sürdükleri suçlamasıyla gözaltına alınan 8 şüpheli bugün sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Z.S., H.G., F.G., M.A., B.B.,Y.A., O.C., İ.C., İ.A. ve E.Ç isimli şüphelilerin, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları, Aydın ve İzmir ilinden getirdikleri uyuşturucu maddeyi Bodrum’da piyasaya sürdükleri tespit edildi.

26 Mart Pazartesi sabahı şüphelilerin yakalanması için düğmeye basılıp Bodrum, Aydın ve İzmir’de eş zamanlı operasyonlar yapıldı.

Operasyon neticesinde 8 şüpheli yakalanırken, 1 şüphelinin ise askerde olduğu tespit edildi. Diğer 1 şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmaların da devam ettiği bildirildi. Şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramada 1 adet ruhsatsız silah ile bir miktar uyuşturucu ele geçirildi.

Emniyette sorgu işlemleri tamamlanıp sağlık kontrolünden geçirilen 8 şüpheli bugün sabah saatlerinde Bodrum Adliyesi’ne sevk edildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu