GündemHayatManşet

ORMANCILAR YAŞLILARI UNUTMADI

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Yönetim Kademesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti ve huzurevi bahçesine fidan dikti.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde Orman Haftası ve Ağaç Bayramı kapsamında huzurevi ziyareti gerçekleştirildi. Muğla merkezde bulunan Abide-H. Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Bölge Müdürü Mehmet Çelik başkanlığında ziyaret eden Orman Bölge Müdürlüğü heyeti yaşlılarla zaman geçirdi ve onlara çiçek hediye etti. Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik, bu haftanın aynı zamanda ‘Yaşlılar Haftası’ olması nedeniyle gerçekleştirilen ziyaretin ayrı bir anlam kazanmış olduğunu söyledi.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünce gerçekleştirilen Huzurevi ziyaretine Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İlkay Türkoğlu ile birlikte Bölge Müdür Yardımcıları Ahmet Dursun ve Enver Demirci, Muğla Orman İşletme Müdürü Tayfur Kazakoğlu, İşletme Müdür Yardımcıları ve İşletme Şefleri katıldı. Ziyaret esnasında yaşlılara çiçek hediye edildi ve ikramda bulunuldu. Ziyaret sonunda huzurevi bahçesinde hep birlikte fidan dikildi.

Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik, “Bu hafta aynı zamanda Yaşlılar Haftasıydı. Yoğun Ormancılık Haftası programımızda yaşlılarımız unutmadık. Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Yönetim Kademesi olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz İlkay Türkoğlu ile birlikte Muğla merkezde bulunan Abide – H. Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik. Burada kalan büyüklerimizle sohbet ettik zaman geçirdik ve hediyelerimizi verdik. Ziyaret sonunda Huzurevi bahçesine hep birlikte fidan diktik.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu