EkonomiGündemManşet

BODRUM’DA GIDA TANITIM FUARI

Hürtop Gıda ve Dağıtım Pazarlama Limited Şirketi tarafından Bodrum’da ürün tanıtım fuarı düzenlendi.

Uzun yıllardır ilçede faaliyet gösteren firma tarafından Salmakis Otel’de düzenlenen fuara şirketin kurucusu 94 yaşındaki ve yönetim kurulu başkanı Erhan Topanoğlu ile çok sayıda işletmeci katıldı. Fuarda 40’a yakın şirketin çok sayıda ürünü tanıtıldı.

Burada Kent Haber’e bir açıklama yapan Erhan Topanoğlu, tüm Bodrumluların iyi bir turizm sezonu geçirmelerini dileyerek “Bizim bu sene piyasan edindiğimiz izlenimlere göre daha iyi bir turizm sezonu olacak. Biz de önümüzdeki sene ürün çeşitliliğimizle ticaret hacmimizi büyütmeye, iş ortaklarımızla müşterilerimizle ticari ilişki içerisinde olma çabası içinde olacağız. Portföyümüzde sadece gıda ürünleri değil, aynı zamanda kişisel bakım, temizlik, deterjan gibi ürünleri pazarlayan firmalarla da çalışmaya başladık. 18 ana ürün grubunda yaklaşık 39 markanın satışını ve tedarikini yapıyoruz. Biz bu sene turizmin de iyi geçeceği öngörüsü ile çok iyi ticaret hacmi yakalayacağımızı öngörüyorum. Fuara katılım çok iyi. Otel sahipleri, otel yöneticileri, satın almacılar, market sahipleri, restoran sahipleri burada. Onlar bizim iş ortaklarımız. Başarılı bir sezon geçirmek dileğiyle” diye konuştu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu