GündemManşet

DUYARLI SÜRÜCÜ…

Bodrum’da bir köpeğe çarpan otomobil sürücüsü yaralı köpeği kaderine terk etmeyerek hayatını kurtardı.

Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarında, trafiğin en işlek olduğu saatlerde bir anda yola fırlayan tasmasız bir köpek karşıya geçeceği sırada bir otomobilin çarpması sonucu arka ayaklarından yaralanarak orta refüj kenarında yola yattı. Köpeğin yola fırlaması nedeniyle zincirleme bir trafik kazasından da dönülürken, olayı gören bir polis ekibi de bölgede durarak başka bir kazanın olmaması için yolda tedbir aldı. Köpeğe çarpan sürücü ise köpeğin yola bir anda fırladığını belirterek, olası büyük bir kazadan da dönüldüğünü sözlerine ekledi. Polis ekipleri konuyu Bodrum Belediyesi ekiplerine bildirirken, arka ayaklarında açık yara gözüken yaralı köpek kendisini kontrol etmek isteyen vatandaşları yanına yaklaştırmadı.

Olay yerine gelen Bodrum Belediyesi Sokak Hayvanları Birimine bağlı bir ekip, yaralı köpeği kontrol ettikten sonra köpeği alarak Bodrum Geçici Hayvan Bakım Evi’ne götürdü. Sahibinin olduğu öğrenilen köpeğin, sahibi tarafından alınarak kendisi tarafından tedavi ettirileceği öğrenildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu