EkonomiGündemManşet

BODRUMLU FİRMALAR FARK YARATIYOR

IMG_27819 Şubat Cuma günü düzenlenen VIP açılış ile kapılarını ziyaretçilerine açan CNR Avrasya Boat Show fuarında bu sene birçok Bodrumlu marka da yer aldı.

1.Holde kurulan Bodrum standında bölgemizin önde gelen firmalarından Ege Yat, Kobra Yat, Salmakis Yatçılık, Ada Yat, Riva Yat ve Grupo Lafortune Yatçılık sektörde sundukları yat imalat, bakım-onarım, tekne sigortası gibi hizmetlerle göz doldururken, fuara kendi ürettikleri teknelerle katılan Roda Yat ve Tiger Yat özgün işçilikleri ile dikkat çekti.

Boat Show’da Stand Açan Üyeler Ziyaret Edildi…

Fuarda bu sene diğer hollerde stand açan Yorulmaz Yatçılık, Yamaha Bodrum, Palmarina standları BODTO Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Dinç ve Meclis Üyesi Toros Demirdöven tarafından ziyaret edilerek Bodrumlu firmalarla fuar değerlendirmesi yapıldı. “Bodrum sahip olduğu marka değerini yat imalat sektöründe de değerlendiriyor.” diyen BODTO Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Dinç, “Bu sene teknemizi gezen iş adamlarından çok güzel yorumlar alıyoruz. Bodrumda hem geleneksel hem de ticari olarak süregelen tekne imalatı işçiliği ve özgünlüğü ile diğer bölgelerdeki üretimlerden ayrışıyor. Bunun haklı gururuyla biz de Bodrum standımızda fuar bitimine kadar hem Bodrum’u temsil etmeye hem de firmamızı tanıtmaya devam edeceğiz.” dedi.  Oğuz Marina ve Güllük Marina standlarını da ziyaret eden Bodrum Ticaret Odası yetkilileri 18 Şubat tarihinde fuar bitimine kadar Bodrum standında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edeceklerini ve 8 Bodrumlu firma ile sektöre katkı vereceklerini bildirdi.

Bodrum Tekneleri Kitabı İlk Kez Bodrum Standında Tanıtıldı…

Ege Yatın sahibi Sinan Özer ise fuar açılışında “Bodrum Tekneleri” isimli kitabının lansmanını Bodrum standında yaparak, “Tekne yapımı bizim genlerimizde var. Bodrum eskiden küçük bir kasabayken artık dünya çapında ses getiren bir belde. Üstelik yat imalatı gibi bir endüstri merkezi.  Ben de bu sene Ege Yat olarak bir kez daha stand açtığımız Bodrum standımızda bu sene basılan kitabımı ilk kez tanıtma imkanı yakalıyorum.” dedi. BODTO Meclis Üyesi Toros Demirdöven Sinan Özer’i kitabı için tebrik ederek, “Bir Bodrum kitabımız daha oldu. Bu tarz yayınları arttırarak hem geleneksel hem de modern yat imalatımızı kayıt altına almalıyız.” dedi.

T.C. Bodrum Ticaret Odası organizasyonu ve GEKA desteği ile “CNR Avrasya Boat Show Fuarında 1. Holde kurulan Bodrum standını bünyesindeki 8 firma ile birlikte fuar bitimi olan 18 Şubat Pazar gününe kadar ziyaret edebilirsiniz.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu