AsayişEğitimGündemManşet

MUĞLA POLİSİNDEN ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ KÜTÜPHANE

Muğla Polisinden Zenginleştirilmiş Kütüphane 1Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde, Köyceğiz İmam Hatip Ortaokulu’nda teşhir edilen ve Şehit Polis Memuru Sefa Altınsoy’un adını taşıyan Zenginleştirilmiş Kütüphane düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Şehit Sefa Altınsoy Z Kütüphane’nin açılışı için düzenlenen törene Muğla Valisi Esengül Civelek, Şehit Polis Memuru Sefa Altınsoy’un yakınları, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu, Ortaca Kaymakamı Oktay Erdoğan, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü aynı zamanda da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz, Köyceğiz İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, Ortaca İlçe Emniyet Müdürü Orhan Gürbüz, Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, AK Parti Köyceğiz İlçe Başkanı Şahan Şahan’ın da aralarında bulunduğu daire amirleri, eğitimciler ve şehit yakınları ve gaziler katıldı. Saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan Muğla Valisi Esengül Civelek, “Çağımız bilgi, öğrenme çağı. İçerisine bulunduğumuz bilgi çağının gereklerini, gerektirdiklerini uygun bir şekilde tasarlanan, içinde bilgisayarları, internet hizmeti ve zenginleştirilmiş kitap varlığı olan, aynı zamanda da konforlu ve rahat bir ortam sunan Z Kütüphane öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir. Dolayısı ile tüm ülkede, tüm okullarda Z Kütüphane’nin oluşturulmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir. Z Kütüphane’de öğrencilerimiz bilgiye daha kolay ulaşacaklar, bilgi, birikim ve becerilerini geliştirecekler, derinleştirecekler. Aynı zaman Z Kütüphane okuma alışkanlığı kültürü kazandıracak, öğrencilerimizin okumaya ilgilerini artıracaktır. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimize Z Kütüphane’de verimli, başarılı aynı zamanda da zeka oyunları oynanabileceği için keyifli bir zaman geçirmelerini diliyorum” dedi. Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya. “Emniyet Genel Müdürlüğümüz’ün 81 ilimizde gerçekleştirdiği, etkinlik kapsamında Köyceğiz’deki İmam Hatip Ortaoku’nda Z Kütüphanesi oluşturup, Şehit Polis Memuru Sefa Altınsoy’un ismini verdik. Öğrencilerimize hayırlı olsun. İnşallah, burada vatanı seven, iyi ve çağdaş nesiller yetişir” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu