EkonomiGündemManşetTurizm

2017 DEĞERLENDİRİLDİ

2017 degerlendirildi (5)Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, 2017 turizm sezonunu değerlendirmek üzere Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete BODER Yönetim Kurulu Başkanı Halil Özyurt başta olmak üzere BODER yönetim kurulu üyeleri ve yarımadadaki otel yöneticileri katıldı. 2017 yılı turizm sezonunun değerlendirildiği ziyarette, 2018 yılında Bodrum’un tanıtımı ve pazarlamasıyla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Bodrum’un lokomotifinin turizm sektörü olduğunu ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, bu nedenle ağırlığı turizm tanıtım çalışmalarını vermeye devam ettiklerini söyledi. Bodrum Otelciler Derneği’nin bu çalışmalara büyük destekleri olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Kocadon, “Bodrum Tanıtma Vakfı’nın Yönetim Kurulu Başkanı olarak BODER’in de destekleriyle aktif olarak tanıtımlarımızı her zaman olduğu gibi ve üzerine daha fazlasını ekleyerek yurt içi ve yurt dışında yürütüyoruz. Gerek fuarlara olan katılımlarımız gerekse de turizmin duayenlerini, turizm operatörlerini, seyahat acentası yetkililerini, medya mensuplarını ya da bloggerları Bodrum’da misafir ederek bu çalışmalarımızı birebir sürdürmekteyiz. Dünyaca ünlü tur operatörü ve havayolu firmalarıyla yaptığımız görüşmeler sonucu İngiltere başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinden ve son zamanlarda Arap ülkelerinden direkt uçuşların başlatılması için adım attık. Bir dünya markası olan Bodrum’da turizm potansiyelini 12 aya yaymak amacıyla attığımız bu adımların meyvesini almaya başladık ve çok daha fazlasını almaya devam edeceğimize inanıyorum. Birlikten kuvvet doğar! Yeter ki, siz değerli turizm gönüllülerimizle el ele kol kola verelim. Ayrıca şanslıyız ki; Bodrum’u seven, korumak için çabalayan ve Bodrum’a inananlar ile bir arada olan bir topluluğuz Bodrum olarak. Bunda tabi sizlerin de çok değerli payı bulunuyor. Bu nedenle sizlere teşekkürlerimi iletmek istiyorum” dedi.

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu