GündemManşetTurizm

SINIFININ EN HIZLISI…

Bodrum yat turizmiDünya’nın en hızlı alüminyum yatı ‘Silver Fast’ Bodrum’a demir attı. 80 milyon euroluk yüzen sarayın içi ise mini bir saray

Üst düzey yatçılık hizmetleri ile ünlü Burgess firmasına ait 80 milyon euroluk “Silver Fast” yat kumbahçe sahili açıklarına demir attı. Charter yat firması Burgess’e ait 77 metre uzunluğundaki Cayman Adaları bayraklı “Silver Fast” isimli yat görenleri kendine hayran bıraktı.

Uzaktan gri rengiyle askeri gemi görünümüyle dikkati çeken yatın içi ise bir saraydan farksız olduğu öğrenildi.  Her türlü lüks ile konforu barından yatın haftalık kirası yaklaşık 2,5 milyon lira. 80 milyon euro. 2015 yılında dizayn edilen yatın ana güvertesinde panoramik büyük pencereler bulunuyor. İçerisinde sinema salonu, fitness salonu, spa, sauna, masaj odası, güzellik salonu, jakuzi, kış bahçesi, çalışma odası, özel güneşlenme bölümü, master suit, banyolar, giyinme odası, 20 kişilik yemek salonu, 70 bin wat gücünde ses sistemi bulunan Silver Fast, dünyanın en büyük ve en hızlı alüminyum yatı unvanına sahip.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu