GündemManşetSpor

AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI ÖDÜL TÖRENİ İLE SONLANDI

6. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme ŞampiyonasıMuğla Valisi Esengül Civelek, 6. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonasının startını verdi.

Muğla Valiliğinin himayesinde Türkiye Yüzme Federasyonu ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün işbirliğiyle Bodrum’da düzenlenen şampiyonaya Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından sporseverler katıldı.

Şampiyonanın açılışında konuşan Vali Esengül Civelek, şampiyonanın Bodrum’da gerçekleşmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu itibarlı etkinliği ilimizde Bodrum ilçesinde gerçekleştirmekten, sizlere ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Organizasyonda emeği geçen, destek veren ve katkı sağlayan tüm taraflara teşekkür ediyorum. Tarihi, kültürü, eşsiz doğal güzellikleri, kıyıları, muhteşem koyları, tertemiz, pırıl pırıl denizi, güneşi ile yaz aylarının cazibe merkezi, turizm cenneti Muğlamız’da spor turizmine de katkı sağlayan ve spor turizminin gelişmesine önemli etkileri olacak olan bu şampiyonaya katılan tüm sporcularımıza başarılar diliyor, tebrik ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından 6. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonasının startı Muğla Valisi Esengül Civelek tarafından verildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu