EğitimGündemHayatManşet

MİNİKLERE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE EDİLDİ

Muğla İl Emniyet MüdürlüğüMuğla İl Emniyet Müdürü Hakan ÇETİNKAYA‘ nın hediye olarak gönderdiği Türk Bayrakların Türdü İlkokulu öğrencilerine görevli polisler tarafından takdim edildi.

2017 -2018 Eğitim ve öğretim döneminin sorunsuz olarak başlayarak yine sorunsuz olarak tamamlanabilmesi amacıyla ülkemiz genelinde olduğu gibi Muğla İlimiz ve İlçelerinde de birbirinden farklı güvenlik tedbirleri geçtiğimiz günlerde planlanarak uygulanmaya başlandı. Söz konusu güvenlik tedbirlerinden birisi de emniyet müdürlüğü görevlileri tarafından okulların idareci, öğretmen ve öğrencilerin ziyaret edilmesiydi. Bilindiği gibi daha önceden ziyaretler Muğla ‘nın seçkin okulları arasında gösterilen Dumlupınar İlkokuluna ve Atatürk İlkokulu ‘na gerçekleştirilmişti. Ziyaretlerden üçüncüsü de yine ilimizin seçkin okulları arasında gösterilen Türdü İlkokulu ‘ na gerçekleştirildi.

Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer YILMAZ ‘ın da katıldığı ziyarette Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli de hazır bulundu. Okul ziyaretinde öncelikle Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın ve Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ‘nın iyi dilekleri okul idareci, öğretmen ve öğrencilere iletildi. Anaokulu ve 1. Sınıf öğrencilerini de ziyaret eden   görevli polisler çeşitli bilgiler verildi. İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya tarafından hediye olarak   gönderilen Türk Bayrakları polis amcaları ve polis ablaları tarafından minik öğrencilere takdim edilirken, öğrenciler teşekkür etmeyi de unutmadılar.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu