GündemHayatManşet

GÖZYAŞLARI ARASINDA UĞURLANDI

cenazeHayatını kaybeden Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliğinde görevli Polis Memuru Ahmet Bircan Yılmaz törenle memleketine uğurlandı.

Bir süredir Bodrum Devlet Hastanesinde pankreas kanseri nedeniyle tedavi gören 46 yaşındaki Trafik Polisi Yılmaz sabaha karşı yaşam savaşını kaybetmişti. Yılmaz için bugün öğren saatlerinde yaklaşık 10 yıldır görev yaptığı İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenledi.

Düzenlenen törene, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz başta olmak üzere İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, Milas-Bodrum Havalimanı Emniyet Müdürü Mustafa Cüneyt Yörükoğlu, Ahmet Bircan Yılmaz’ın ailesi, mesai arkadaşları, jandarma personelleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşundan bulunulması ile başlayan törende din görevlisi Halil Sönmez, Bircan Yılmaz için dualar okudu. Hep birlikte okunan duaların ardından Yılmaz’ın naaşı gözyaşları arasında memleketi Konya’ya gönderildi.

1998 yılında Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliğinde trafik polisi olarak görevine başlayan polis Yılmaz, 2007–2010 yılları arasında Mardin İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda şark hizmetini tamamlayarak tekrar Bodrum’a döndü. 2010 yılından bu yana Bodrum’da trafik polisi olarak görevini sürdüren Ahmet Bircan Yılmaz, meslek yaşamı boyunca başarılı ve özverili çalışmasıyla biliniyordu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu