GündemManşetTurizm

BODRUM’DAN DOLU DOLU AYRILDI

WhatsApp Image 2017-08-21 at 20.37.50Suudi  Arabistan kraliyet ailesine mensup Prens El Velid Bin Tallal Bin  Abdülaziz El Suud ve ailesi,  Bodrum tatilini tamamladı.

Tatilinde yaklaşık 2.5 milyon lira harcayan prensin eşyaları uçağa 2 nakliyat kamyonu ile taşındı.  Suudi Arabistan Kralı Abdullah’ın yeğeni olan 62 yaşındaki iş adamı ve Kingdom Holding Yönetim Kurulu Başkanı Prens El Velid Bin Tallal Bin  Abdülaziz El Suud, eşi ve kızları ile birlikte tatil için  Bodrum’a gelmişti. 150 kişilik kafileyle kraliyet ailesine ait özel jumbo uçakla Milas-Bodrum Havalimanı’na gelen Suudi prensi Konsolosluk görevlileri karşılamıştı. Tatili boyunca bisiklete binen, su sporları yapan ve  Bodrum’u havadan gezen prens bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Bodrum tatilini doya doya geçiren prens geçtiğimiz gün  Bodrum’dan ayrıldı.  Bodrum’a 2.5 milyon lira bırakan Prens,  Bodrum’un yöresel yemeklerini de tatmayı ihmal etmedi. Bir kamyon eşya ile gelen Prens, gidişinde 2 kamyon eşya götürdü.

Öte yandan, 300 valizle gelen prens ve ailesi yaklaşık 800 valiz ile ülkelerine dönüş yaptı. 30 bisiklet ve 2 langırt masası ise dikkatlerden kaçmadı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu