GündemManşet

BODRUM’DA RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI

bodrum bayramlaşmaBodrum ilçe protokolü, Ramazan Bayramı’nın birinci günü düzenlenen bayramlaşma töreninde vatandaşların bayramını kutladı.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, CHP eski milletvekili Umut Oran ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Kızılağaç Hacı Ali Cami’nde kılınan bayram namazının ardından vatandaşlarla bayramlaşarak öğleden sonra ise Bodrum Belediyesi Gıda A.Ş. Mahfel Cafe’de düzenlenen halkla bayramlaşma törenine katıldı.

Törene Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Garnizon Komutanı Albay İzzet Adagideli, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Ömer Faruk Karaşahin, Bodrum Sahil Güvenlik Karakol Komutanı Binbaşı Süleyman Ercan, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri, siyasi parti ilçe temsilcileri, sivil toplum kuruluşu üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Keyifli geçen bayramlaşma töreninde ilçe protokolü, vatandaşlarla tek tek bayramlaştı. Törenin ardından ise protokol, Bodrum Muharip Gaziler Derneği, Bodrum Jandarma Komutanlığı, İtfaiye Müdürlüğü ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek bayramlaşmalarını sürdürdü.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu