GündemHayatManşet

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BAHAR ŞENLİĞİ

pageYahşi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Okulu, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bazı kurumların dahil olduğu ve  geçtiğimiz aylarda hayata geçen “Bizler Özel, Çevremiz Güzel” projesi kapsamında bir bahar şenliği düzenlendi. Yahşi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Okulu bahçesinde düzenlenen organizasyon palyaço gösterileriyle başladı. Öğrenciler, palyaçonun yaptığı birbirinden ilginç gösterilerle keyifli vakit geçirdiler.

Öğrencilerin keyifli vakit geçirdiği şenliğe Bodrum Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD) Başkanı Emre Köroğlu, Deniz Temiz Derneği TURMEPA Bodrum yetkilileri Yaman Olgaç ile Ethem Güzelgün, Bodrum Uğur Okulları öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Ardından Yahşi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Okulu öğrencileri ile Özel Bodrum Uğur Okulları öğrencilerinin birlikte hazırladıkları dans gösterileri sergilendi. Şenlik, okul bahçesine, 9 adet portakal, mandalina, limon ve harnup fidanı dikilmesi ile sona erdi.

Etkinlikler hakkında basın mensuplarına bilgiler veren Yahşi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Okulu Müdürü Serkan Kale, şunları söyledi:

“Bizler Özel, Çevremiz Güzel projesi kapsamında bugün çeşitli kuruluşlardan gönüllü arkadaşları buraya çağırdık. Projede okulumuzu güzelleştirmek adına çocuklarımızın sevgiyle büyütebileceği ağaçlar diktik, büyütsünler mutlu olsunlar diye. Bir nevi bir terapi oluyor bu yaptıklarımız.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu