GündemManşet

KADIN MUHTARLAR BODRUM’DA BULUŞTU

kadin muhtarlar (1)Seminere katılmak için Bodrum’a gelen Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Başkanı Serpil Erenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Bodrum Yarımadası’nın kadın muhtarları Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği üyesi olan, Türkiye’nin 81 ilinden 130 kadın muhtar üç gün sürecek eğitim seminerlerine katılmak için Bodrum’a geldi. Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Başkanı Serpil Erenoğlu, bu eğitim seminerine ev sahipliği yaptığı için Bodrum Belediyesi’ne ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür ederek; “Türkiye’de kadın muhtar sayısının artırılması için çalışmalar yapıyoruz, eğitim seminerleri düzenliyoruz. Dernek olarak yavaş yavaş büyümeye ve üye sayımızı arttırmaya başladık. Kadınların siyasi alandaki etkinliklerini arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca Bodrum’u, bu beyaz şehri görmeyen, Bodrum’un insana sunduğu ayrıcalıkları henüz yaşamamış olan çok muhtarımız var,  o yüzden çok coşkulu ve heyecanlıyız.” dedi.

Başkan Mehmet Kocadon da Türkiye’nin kadın muhtarlarını Bodrum’da ağırlamaktan mutlu olduklarını belirterek bu nazik ziyaretleri için teşekkür edip çalışmalarında başarılar diledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu