GündemManşetTurizm

BODRUM TANITIM TIR’I KARLI YOLLARDA

Bodrum tanıtım tırıEşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Karadeniz bölgesinin ardından Doğu Anadolu’da Kars’a ulaştı. Cumhuriyet Meydanı’nda misafirlerini ağırlayan TIR, Türkiye’yi Edirne’den Kars’a kat etmiş oldu.

Bodrum’u şehirlerle buluşturmak için yola çıkan ve çıktığı günden bugüne kadar 18 şehre uğrayan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı 25 Nisan Salı günü Artvin’den yola çıkarak akşam saatlerinde serhat şehri Kars’da misafirleriyle buluştu. Yolculuk sırasında 2 bin 470 metre yükseklikteki Çam Geçidinde karlar arasından geçen TIR renkli görüntüler oluşturdu.

Bodrum’un sıcaklığını, güzelliğini, doğasını, denizini tanıtmak için Bodrum’dan yola çıkarak Edirne’den Kars’a hiç ara vermeden yoluna devam eden Bodrum Tanıtım TIR’ı Anadolu halkı ile buluşmaya devam ediyor. Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ının şehirlerine gelmesinden memnun olduklarını belirten misafirler, ”Bodrum’a gitmesek de Bodrum sıcaklığıyla birlikte ayağımıza gelmiş. Biz de kısa süreli de olsa Anadolu topraklarında Bodrum’u yaşadık.” dediler. Ziyarete gelen Kars halkına Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Koordinatörü Fikret Hıdır ve görevli personeller tarafından proje ve Bodrum hakkında bilgiler verildi. TIR’ını gezerek personelden proje ve içeride yer alan Bodrum’u simgeleri ile ilgili bilgiler alan misafirler aynı zamanda TIR’ın içerisinde kurulan bölümde üç boyutlu Bodrum tanıtım filmini izlediler.

Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Edirne’den Kars’a ülkeyi bir uçtan bir uca geçti

Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Koordinatörü Fikret Hıdır, Doğu Anadolu halkı ile buluştuklarını ifade ederek “Kars halkı tarafından ilgi ile karşılandık. Misafirlerimizin Bodrum’a olan merakları Bodrum’u daha yakından görmek ve tanımak istemeleri bizleri oldukça mutlu etti. Şu ana kadar 3 bin 511 kilometre yol kat etmiş bulunuyoruz. Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ımız Edirne’den Kars’a ülkemizi bir uçtan bir uca geçti. Kars’dan sonraki durağımız Erzurum olacak. Adım adım ilerleyerek Bodrum’u tanıtmaya devam ediyoruz. Bu süreçte TIR’ımızı ziyaret ederek bizleri sevindiren Anadolu halkına teşekkür ediyorum.”dedi.

TIR’ı ziyaret eden misafirlere Bodrum’un simgesi olan Bodrum mandalinasından üretilen kolonya, lokum ve gazoz ikram edilerek tanıtım broşürleri ve kitapçıkları verildi. Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı 26 Nisan Çarşamba akşam saatlerinde Erzurum’a geçerek, 27-28 Nisan günleri Erzurumlularla buluşacak.

Gerçekleştirilen planlar doğrultusunda 30 ile gitmesi planlanan ve Aydın’dan başlayarak İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Zonguldak, Bartın, Samsun, Ordu, Trabzon, Rize. Artvin ile Kars’a uğrayan TIR, Erzurum, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Mersin, Kayseri, Ankara, Konya, Antalya ve Denizli illerini de ziyaret ederek Bodrum’un bilinmeyen özellikleri ile anlatacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu