GündemKültür SanatManşet

MOR SANAT GALERİ SEZONU AÇTI

mor_sanat (11)Mor Sanat 2 salon haline dönüştürdüğü galerisinde 4. Yılı olan 2017 sanat sezonunu, 70 sanatçının eserlerinin yer aldığı Karma sergiye ev sahipliği yaparak açtı.

Mor Sanat Galerisi Sahibi Semra Gönül’ün organize ettiği ve farklı bir düşünceyle 70 Sanatçının “3’er adet 25×25” ölçüsünde eserlerinin yer aldığı sergi düzenlenen kokteyl ile açıldı. Açılışı yapılan sergiye Bodrumlu ve Bodrum’da yaşayan sanatseverler yağan yağmura aldırış etmeden yoğun ilgi gösterdi.

70 Sanatçının birbirinden güzel eserlerinden oluşan ve yaklaşık 200 parça tablonun yer aldığı sergide eserler Bodrumlu sanatseverler tarafından oldukça büyük beğeni kazandı.

Mor Sanat Galerisi Sahibi Semra Gönül, çalışmaları ile ilgili olarak yaklaşık 10 günlük aralarla sergiler düzenleyeceklerini belirterek, ”Mor Sanat Galerisi olarak 2017 sezonunu 70 sanatçımızın yaklaşık 200 eserinin yer aldığı karma sergiyle ve dostlarımızın, sanatseverlerin yoğun katılımıyla açtık. Bodrumlu ve Bodrum’da yaşayan sanatseverlerimizin sergilerimize göstermiş olduğu yoğun ilgi bizleri çok mutlu ediyor. Değerli sanatçılardan yoğun olarak sergi talepleri alıyoruz ve bunları değerlendiriyoruz. Sanat adına Bodrum’a bir canlılık ve hareket getirdik. Tepkiler çok iyi ve her kesimden güzel şeyler duyuyoruz. Bu da bizim çalışma azmimizi hızlandırıyor” dedi.

Gümbet mahallesi Ayaz caddesi üzerinde bulunan Mor Sanat Galerisinde, 70 sanatçının 3’er eserinden oluşan sergiyi sanatseverler 01 Mayıs 2017 tarihine kadar Pazar günleri hariç her gün saat 13.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edebilir.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu